м.Львів
вул. Під Голоском, 6
тел.: (032) 242 51 01, 242 51 02,
моб.: 067 673 89 94
м. Львів-Рудно,
вул. В.Великого,3а
тел.: (032) 297-95-06
моб.: 067 673 89 94
email: office@tenty.lviv.ua


Міст Тенти > Ворота фургонів

Ворота і каркаси для вантажівок

Ще одним з напрямів діяльності є роботи по виготовленню і установленню задніх воріт на тентованні фури і фургони, жорстких каркасів під тент, вантажних платформ, жорстких передніх стінок і тому подібне.

ВОРОТА виконуються за типовою технологією після індивідуального виміру кожного конкретного дверного отвору

Роботи проводяться в 2 етапи:  I етап - приїзд на транспортному засобі для виміру дверного отвору. Проводиться оформлення заявки і призначається термін виготовлення замовлення.   II етап - приїзд в призначений день під монтаж виготовлених воріт.        Ворота виготовляються в підсилюючій рамі з куточка для тентованних транспортних засобів і без підсилюючої рами - для фургонів.        Пропонуємо 2 варіанти виготовлення воріт: клас "СТАНДАРТ" і клас "ЄВРО".

Клас "СТАНДАРТ" вдає із себе двостулкові орні двері з кутом відкриття 270 градусів, з фіксацією у відкритому положенні уздовж бортів, з гумовим ущільненням по периметру. На кожній стулці воріт встановлюються залежно від висоти від 2-х до 4-х петель і штанговий замок контейнерного типа в базового виконання. Товщина воріт 40 мм, обробка зсередини - оцинкований аркуш, зовні - оцинкований аркуш з полімерним покриттям білого або синього кольору.Замість базової можлива установка оцинкованої або імпортної фурнітури, а також утеплення дверей пінопластом 40мм.

Клас "ЄВРО" відрізняється тим, що стулки дверей виконані з фанери коричневого кольору, що ламінує, товщиною 21 мм, а так само використовуються лише імпортні резінопластіковий ущільнювач і оцинкована фурнітура.

КАРКАСИ на бортові транспортні засоби виготовляються, як правило, нероз'ємними із сталевих профільних труб з кишенями під обрешетування.

Підлога виготовляється з фанери ламінованої вологостійкої (транспортна) 9-35 мм .
Борта виготовляються з фанери ламінованої вологостійкої, стальні, алюмінієві будь-якої висоти.

КАРКАСИ на бортові транспортні засоби виготовляються, як правило, нероз'ємними із сталевих профільних труб з кишенями під обрешетування.

Конструкції каркасів можуть бути розбірними або нерозбірними.   Розбірні конструкції застосовуються для бічного або верхнього завантаження. Каркаси виготовляються з профільних труб з подальшим забарвленням і обрешетуванням з обрызної дошки.

Встановлюємо зсувні дахи європейського виробника на ваш автомобіль. Зсувні дахи різної довжини від 4,15м до13,70м, легкі в користуванні, надійні та перевірені часом. При встановленні ЗСУВНОГО ДАХУ на тент наварюється додаткові усилення і встановлюються ремінці для кріплення до конструкції зсувного даху.   В цьому випадку тент рухається разом з механізмом зрушення зсувного даху.

Україна, Львів-Рудно, вул. В.Великого, 3а (ринок) © 2007 Компанія "Міст"